close
تبلیغات در اینترنت
مونا جدیدزاده: برای صدرنشینی به تفاضل گل بالا نیاز داشتیم
 

جدیدترین مطالب

دوشنبه 11 دي 1396

مونا جدیدزاده: برای صدرنشینی به تفاضل گل بالا نیاز داشتیم

سرمربی تیم پالایش آبادان ادامه داد: لیگ امسال با سال‌های گذشته متفاوت است. در لیگ امسال تیم‌ها با قدرت بالاتری حاضر شده‌اند و نمی‌توان نتیجه مسابقات را پیش بینی داشت.بر همین اساس نگاه حرفه‌ای داشتیم و بازی خود را با تعداد گل بالا پشت سر گذاشتیم.

جدیدزاده یادآورشد: در فضای مجازی با کامنت‌ها و انتقاداتی روبه‌رو شدم که این ایراد را گرفته بودند که چرا ناجوانمردانه بازی کرده‌ایم و در بازی33 گل را به ثمر رسانده بودیم. این نقدها خیلی خوشایند نبود.

وی تصریح کرد: در بازی برابر تیم بانوان البرز زنجان از بازیکنان جوان استفاده کردیم. سه بازیکن اصلی ما مصدوم بود و فرصتی فراهم شد تا بازیکنان جوانتر نیز محک بخورند. با توجه به این که بازی‌های سختی در پیش داریم به بازیکنان اصلی و مصدوم استراحت دادیم.

سرمربی پالایش نفت اظهار داشت: تیم البرز نیز از بازیکنان جوانی استفاده کرده است و باید از این تیم تشکر کرد که به رغم جوان بودن تیم شان اما در لیگ حضور پیدا کرده اند. تیمی با بازیکنان با اخلاق.

مونا جدیدزاده گفت: در این هفته برابر دختران کویر کرمان بازی داریم. تیمی که از بازیکنان دونده و خوبی برخوردار است. در شرایطی برابر این تیم بازی می‌کنیم که این بازی در کرمان برگزار می شود و بحث زلزله کمی استرس برای بازیکنان به وجود آورده است. همچنین فرزانه توسلی را هم به احتمال بسیار در اختیار نداریم.

وی تاکید کرد: لیگ بسیار خوبی را امسال شاهد هستیم. بازیکنان خوبی نیز از لیگ به تیم ملی دعوت شده‌اند.

 

 

آخرین مطالب

IranTheme.Com

از سراسر وب

تگ های کاربردی