close
تبلیغات در اینترنت
رویای برفی در پیست‌های اسکی
 

جدیدترین مطالب

دوشنبه 11 دي 1396

رویای برفی در پیست‌های اسکی

وی با اشاره به اینکه افراد بسیاری در این مجموعه کار می‌کنند و هزینه زیادی صورت گرفته است، درباره موضوع رعایت استانداردها عنوان کرد: چندین ماه است که مشغول به کار هستیم و سعی کرده‌ایم تمام موارد مورد نظر سازمان استانداردسازی را رفع نقص کنیم. در تعامل کامل با این سازمان هستیم و مسئله خاصی خوشبختانه وجود ندارد.

آژیر گفت: درخصوص رعایت استانداردها باید بگویم که فدراسیون اسکی اوکی داده و هماهنگ‌های لازم نیز با سازمان استاندارد صورت گرفته است. مسئولان این سازمان در این روزها مشغول بازرسی هستند و قطعاً برای بازگشایی پیست در فصل جدید با آنها هماهنگ لازم را خواهیم کرد.

همچنین مهرداد ملازاده، مدیرفنی مجموعه تله‌کابین توچال اظهار داشت: امسال شاهد بارش برف بسیار کمی بودیم و به حدی نبوده است که بتوان در آن اسکی کرد. البته می‌توان از برف‌ساز استفاده کرد که آن هم بستگی به شرایط خاصی دارد. از جمله این شرایط می‌توان به تامین هزینه مالی برای خرید دستگاه، دپو کردن آب مورد نیاز برای برف‌سازی و انجام لوله‌کشی به منظور انتقال آب اشاره کرد.

وی با بیان اینکه فصل اسکی در توچال یک ماه نسبت به سال گذشته به تعویق افتاده، عنوان کرد: این تعویق بازگشایی بر روی درآمدهای متصور شده تاثیر منفی خواهد گذاشت.

 

 

آخرین مطالب

IranTheme.Com

از سراسر وب

تگ های کاربردی