close
تبلیغات در اینترنت
ما مثل فردوسی‌پور بله قربان‌گو نیستیم!
 

جدیدترین مطالب

چهارشنبه 11 بهمن 1396

ما مثل فردوسی‌پور بله قربان‌گو نیستیم!

دارنده یک مدال طلا و 2 نقره جهان و یک نقره المپیک مدعی شد: «او فکر می‌کند همه مثل خودش هستند که مافیا درست کنند. ما اگر می‌خواستیم بله قربان گو باشیم باید وزیر می‌شدیم. ما در کمیته فنی همه حرف‌هایمان را براحتی می‌زنیم و در آخر با جمع‌بندی به بهترین نتیجه ممکن که به نفع کشتی باشد می‌رسیم. ما نه نیازی به پول و قدرت و نه مسافرت خارجی داریم.»
او با اشاره به ناراحتی اعضای شورای فنی از برنامه نود گفت: «از اینکه برنامه 90 که یک برنامه فوتبالی است به کشتی توجه دارد خوشحالیم اما چیزی را بگویند که واقعا برازنده ما باشد. بهتر است او اندازه و ارزش خود را بداند و هر حرفی را در این برنامه بر زبان نیاورد. تمام بودجه مملکت را در این فوتبال می‌ریزند و این هم نتایجش است اما کشتی با این همه مشکلات همیشه بار ورزش ایران را به دوش کشیده و با یک موضوع یا یک شکست همه دنبال انتقاد هستند.»
برزگر در پایان خطاب به مجری برنامه 90 گفت: «فوتبالی‌ها دنبال پول هستید. در کشتی هم چون از این خبرها نیست سراغش نمی‌آیید و وقتی هم می‌خواهید از کشتی بگویید حرمت‌ها را حفظ نمی‌کنید.»
دوشنبه شب در قسمتی از برنامه 90، تیزری با صدای عادل فردوسی‌پور پخش شد که او با قرار دادن عکس رسول خادم به جای تمامی اعضای شورای فنی کشتی آزاد، عنوان کرد: «رسول خادم رییس فدراسیون کشتی خودش را به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران معرفی کرد. وی این‌گونه به تماشاگران تلویزیونی القا کرد که اعضای شورای فنی کشتی آزاد هیچ گونه اختیاری از خود ندارند و این خادم است هر گونه که بخواهد در کشتی تصمیم‌گیری می‌کند.»

 

سیما اسپورت

آخرین مطالب

IranTheme.Com

از سراسر وب

تگ های کاربردی