close
تبلیغات در اینترنت
رانت در فوتبال ایران
 

جدیدترین مطالب

دوشنبه 04 دي 1396

رانت در فوتبال ایران

وی درباره وضعیت بهتاش میثاقیان و محمد ناصری در مشکی‌پوشان ادامه داد: میثاقیان که باید به باشگاه بیاید و قراردادش را فسخ کند. بحث ناصری هم انضباطی است. او فعلاً مصدوم است و ان‌شاءالله وقتی بهتر شد در موردش تصمیم‌گیری می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه مشکی‌پوشان خراسان در رابطه با عملکرد عنایتی در این تیم خاطر نشان کرد: از زمانی که عنایتی به‌عنوان سرمربی تیم کارش را شروع کرده, شرایط تیم خیلی بهتر شده است. الان هم برای بازی با سپیدرود آماده می‌شویم و تلاش می‌کنیم که شرایط تیم را هرچه بهتر کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان تیم مشکی‌پوشان در فصل جاری گفت: تاکنون حدود 40 درصد از مبالغ قرارداد‌ها را پرداخت کرده‌ایم.

عباسی در ادامه با بیان اینکه خصوصی‌سازی در ورزش فقط در حد حرف حمایت ‌می‌شود و در عمل هیچ اتفاقی ‌نمی‌‌افتد, تصریح کرد: در صداوسیما که رسانه ملی ماست و در برنامه نود، ببینید چه اتفاقاتی می‌افتد. در این برنامه عادل فردوسی‌پور می‌آید تمام تیم‌های خصوصی را با یک دید به مردم نشان می‌دهد. آدم‌هایی که با هدف‌های خاص رفتند تیم‌های لیگ برتری خریدند را با محمدرضا عباسی‌ که از لیگ دسته دوم با یک‌‌سری جوان آمده و کم کم به لیگ برتر رسیده و تاکنون یک ریال هم وام نگرفته و یک ریال هم بدهی ندارد را در کنار کسانی می‌گذارد که میلیارد‌ها تومان بدهی دارند.

وی با طرح این سؤال که «چرا در مشکلات بخش خصوصی صورت مسئله را پاک می‌کنیم؟»، افزود: فردوسی‌پور اگر هنرمند است و می‌خواهد ایرادات بخش خصوصی را برطرف کند بیاید یک برنامه درمورد حق پخش تلویزیونی بگذارد و درمورد آن صحبت کند، اما آمدند در این برنامه کلاً صورت مسئله را پاک کردند. اگر یک نفر با اهدافی آمده و تیم لیگ برتری خریده است، چرا بقیه را در این موضوعات دخیل می‌کنند؟

مدیرعامل باشگاه مشکی‌پوشان خراسان در ادامه انتقاداتش از برنامه دیشب (دوشنبه) نود خاطرنشان کرد: توقع از عادل این است که در این موارد درست عمل کند. چطور می‌شود که به همه بخش خصوصی انتقاد می‌شود؟ اصلاً بیایند و بگویند که کلاً بخش خصوصی به فوتبال وارد نشود دیگر تا AFC هم محروم‌مان کند و همه بشینیم دور هم برای خودمان فوتبال بازی کنیم. اگر AFC  متوجه شود که تیم‌های ما خصوصی نیستند و این مشکلات وجود وجود دارد, تیم‌های ما را از لیگ قهرمانان کنار می‌گذارد. آن‌وقت می‌آیند و می‌گویند که بخش خصوصی دنبال رانت است. من به کسی که در لیگ برتر برای همین وارد شده کاری ندارم، اما نباید این فرد با کسی که در فوتبال کار پایه‌ای انجام می‌دهد، مقایسه شود.

عباسی در خصوص اینکه وزیر ورزش در مجمع فدراسیون فوتبال به اهمیت بخش خصوصی و لزوم تقویت این بخش در ورزش تأکید کرده است و آیا شما این حمایت‌ها را در فوتبال لمس کرده‌اید، بیان داشت: حمایت از بخش خصوصی فقط در حد حرف است. حمایت این است که بیایند و دغدغه‌ها را برطرف کنند. بیایند بحث تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی را درست کنند. کاری که در تمام دنیا انجام می‌شود و 70 درصد درآمد باشگاه‌ها را تأمین می‌کنند. در دنیا از بازی الکلاسیکو مهم‌تر که نداریم، اما این بازی را برای اینکه حق پخش آن به چین فروخته شود, ساعت برگزاری بازی با این کشور هماهنگ می‌شود، اما در کشور ما این چیز‌ها اصلاً معنی ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

 

آخرین مطالب

IranTheme.Com

از سراسر وب

تگ های کاربردی