close
تبلیغات در اینترنت
واکنش سرپرست فدراسیون بسکتبال به انتقال جام‌های قهرمانی با وانت
 

جدیدترین مطالب

دوشنبه 04 دي 1396

واکنش سرپرست فدراسیون بسکتبال به انتقال جام‌های قهرمانی با وانت

 

نصرالله پریچهره در مورد ثبت نام بیش از 20 کاندیدا در انتخابات فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: در چند فدراسیون دیگر هم همین اتفاق افتاده و تعداد زیادی برای شرکت در انتخابات ثبت نام کردند.

او ادامه داد: من ترجیح می‌دهم با عینک خوش‌بینی به این قضیه نگاه کنم. بسکتبال فضای بزرگی دارد و از مهجوریت در آمده است. بسکتبال ایران یکی از تیم‌های شاخص آسیاست و دوستانی که برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرده‌اند، می‌خواهند با ادامه دادن راه محمود مشحون (رئیس پیشین فدراسیون)، این رشته را توسعه دهند. من هم امیدوارم که فرد اصلح رأی بیاورد.

پریچهره در مورد وضعیت فعلی فدراسیون بسکتبال گفت: بسکتبال، اسپانسرهای خاص خودش را دارد و علاوه بر این، بودجه مصوب هم طبق تفاهم نامه‌های موجود به این فدراسیون داده می‌شود. من در همان روزهای نخست هم گفتم که بسکتبال تنها نیازمند همدلی دلسوزان بسکتبال است. ما باید در کنار هم بسکتبال را به پرواز در بیاوریم.

سرپرست فدراسیون در مورد انتقال جام‌‌هایی که بسکتبال در طول‌ سال‌های متمادی کسب کرده از دفتر فدراسیون به سالن آزادی تصریح کرد: ما این کار را یک ماه قبل انجام دادیم. من به محض مستقر شدن در فدراسیون بسکتبال، نیاز به تعمیر اساسی اتاق‌های مختلف فدراسیون را احساس کردم و قطعاً نمی‌شد جام به درست در راهرو بایستم تا تعمیرات تمام شود.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود جام‌ها با وانت به سالن آزادی برده شده و برخی از کارمندان جام‌ها را برای خود به یادگار برده‌اند، گفت: دبیر فدراسیون به همین خاطر، جام‌ها را با دقت بسته بندی کرد و به سالن اجتماعات سالن آزادی فرستاد. چند ویترین هم خریداری شده تا به نوعی موزه افتخارات بسکتبال را در آنجا ایجاد کنیم. به نظر من برای دیدن افتخارات بسکتبال لازم نیست کسی به دفتر من بیاید. صحبت‌هایی هم که یکی از سایت‌ها مبنی بر برداشتن جام‌ها توسط کارمندان فدراسیون مطرح شده، پیگرد حقوقی دارد ولی برای حفظ آرامش بسکتبال در آستانه انتخابات، کاری انجام نخواهیم داد. متاسفانه این صحبت‌ها طوری مطرح شده که من انگار روز اولی است که وارد ورزش شده‌ام و شناختی از جام و قهرمانی ندارم. 


آخرین مطالب

IranTheme.Com

از سراسر وب

تگ های کاربردی